Při vývoji všech internetových projektů se držíme tří základních pravidel: přehlednost, přístupnost a bezpečnost.

Vzhled stránek obvykle vzniká synergií vycházejících z představ zákazníka ve fázi přípravy projektu doplněných o naše doporučení, ve kterých se  odráží dlouholeté zkušenosti i aktuální trendy a technologie.

Dobrá "čitelnost" webu vyhledávači (SEO), vzhled a ovládání optimalizované i pro mobilní zařízení, příprava pro sledování efektivity analytickými a statistickými nástroji a napojení na monitorovací systém jsou jen krátkým vzorkem obvyklých vlastností. Věříme, že u dobrých internetových projektů naše práce tvorbou nekončí. 

Část projektů stavíme na otevřeném publikačním systému Joomla, který je podporován rozsáhlou světovou i českou komunitou a o jeho kvalitě svědčí důvěra skutečně velkých hráčů . Joomla poskytuje jim i našim zákazníkům dlouholetou stabilitu, bezpečnost a prakticky neomezenou rozšiřitelnost.

Projekty s požadavkem na specializované funkce nebo vlastnosti vyvíjíme na zakázku a jejich správa a údržba je podobně jako u projektů stavěných na Joomla součástí další spolupráce. 


Open Street MapPo létech trpělivosti s poskytovateli vložených map (Seznam.cz, Google) začínáme jako výchozí možnost zobrazení sídla firmy nebo provozovny na webu používat statické mapy OpenStreetMap.org. Důvody jsou dva: zákazník málokdy požaduje mapu interaktivní, chce jednoduše „být nalezen“. Druhým důvodem je odstranění zbytečných víceprací při změně API poskytovatele map.

Další ze zajímavých popisů (v dobrém) provařené šablony Protostar z instalace Joomla 3.xx. Nastiňuje také využití Bootstrap gridu v této šabloně a možnosti volby režimů layoutu.

anoa.cz
eulimo.eu
4seasoneurope.com
bimbam.cz
koupelnymburk.cz
hodinarstvisimecek.cz
radekvalek.cz :-)