Při vývoji všech internetových projektů se držíme tří základních pravidel: přehlednost, přístupnost a bezpečnost.

Vzhled stránek obvykle vzniká synergií vycházejících z představ zákazníka ve fázi přípravy projektu doplněných o naše doporučení, ve kterých se  odráží dlouholeté zkušenosti i aktuální trendy a technologie.

Dobrá "čitelnost" webu vyhledávači (SEO), vzhled a ovládání optimalizované i pro mobilní zařízení, příprava pro sledování efektivity analytickými a statistickými nástroji a napojení na monitorovací systém jsou jen krátkým vzorkem obvyklých vlastností. Věříme, že u dobrých internetových projektů naše práce tvorbou nekončí. 

Část projektů stavíme na otevřeném publikačním systému Joomla, který je podporován rozsáhlou světovou i českou komunitou a o jeho kvalitě svědčí důvěra skutečně velkých hráčů . Joomla poskytuje jim i našim zákazníkům dlouholetou stabilitu, bezpečnost a prakticky neomezenou rozšiřitelnost.

Projekty s požadavkem na specializované funkce nebo vlastnosti vyvíjíme na zakázku a jejich správa a údržba je podobně jako u projektů stavěných na Joomla součástí další spolupráce. 


Open Street MapPo létech trpělivosti s poskytovateli vložených map (Seznam.cz, Google) začínáme jako výchozí možnost zobrazení sídla firmy nebo provozovny na webu používat statické mapy OpenStreetMap.org. Důvody jsou dva: zákazník málokdy požaduje mapu interaktivní, chce jednoduše „být nalezen“. Druhým důvodem je odstranění zbytečných víceprací při změně API poskytovatele map.

Číst dál...

Další ze zajímavých popisů (v dobrém) provařené šablony Protostar z instalace Joomla 3.xx. Nastiňuje také využití Bootstrap gridu v této šabloně a možnosti volby režimů layoutu.

anoa.cz
eulimo.eu
4seasoneurope.com
bimbam.cz
koupelnymburk.cz
hodinarstvisimecek.cz
radekvalek.cz :-)